PROGRAMLAR

LİSANS PROGRAMLARI
Birim / Bölüm Uzem Birim / Bölüm Koordinatörü E-posta
TIP FAKÜLTESİ

Senem Urkmez

Sumeyye Şimşek

Fatma Özlem

Nur Elagül

Servet Duranay

senem.urkmez@gophastanesi.com.tr

sumeyye.simsek@yeniyuzyil.edu.tr

fatma.ozlem@yeniyuzyil.edu.tr

nur.elagul@yeniyuzyil.edu.tr

servet.duranay@yeniyuzyil.edu.tr

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Arzu Dağ

Cansu Beril Kızılırmak

Kibariye Kılıç

Sertaç Temur

Serhan Şahinli

arzu.dag@yeniyuzyil.edu.tr

cansuberil.kizilirmak@yeniyuzyil.edu.tr

kibariye.kilic@yeniyuzyil.edu.tr

sertac.temur@yeniyuzyil.edu.tr

serhan.sahinli@yeniyuzyil.edu.tr

ECZACILIK FAKÜLTESİ

Egemen Uzel

Burak Irak

Hande Erensoy

egemen.uzel@yeniyuzyil.edu.tr

burak.irak@yeniyuzyil.edu.tr

hande.erensoy@yeniyuzyil.edu.tr

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

Melike Sejfula

Serkan Karatay

Deniz Reka

Sermin Sihel Ünal

Şükrü Aslan

Gizem Çelik

Sinan Aktaş

melike.sejfula@yeniyuzyil.edu.tr

serkan.karatay@yeniyuzyil.edu.tr

deniz.reka@yeniyuzyil.edu.tr

sermin.sihemunal@yeniyuzyil.edu.tr

sukru.arslan@yeniyuzyil.edu.tr

gizem.celik@yeniyuzyil.edu.tr

sinan.aktas@yeniyuzyil.edu.tr

HUKUK FAKÜLTESİ

Elif Merve Subaşı

Furkan Sağlam

Fusun Ceren Küçük

Selva Kaynak

Ceren Kaya

Evin Emine Demir

Muhammed Said Bilal

Melisa Aydın

Ömer Miraç Ay

elifmerve.subasi@yeniyuzyil.edu.tr

furkan.saglam@yeniyuzyil.edu.tr

fusunceren.kucuk@yeniyuzyil.edu.tr

selva.kaynak@yeniyuzyil.edu.tr

ceren.kaya@yeniyuzyil.edu.tr

evinemine.demir@yeniyuzyil.edu.tr

muhammedsaid.bilal@yeniyuzyil.edu.tr

melisa.aydinyamakoglu@yeniyuzyil.edu.tr

omermirac.ay@yeniyuzyil.edu.tr

İKTİSADİ VE İDARİ BİRİMLER FAKÜLTESİ

Şafak Ece

Bengi Ayrancı

Fergül Özgün

Zeynep Özdemir

Eylül Beyza Ateş

safak.ece@yeniyuzyil.edu.tr

bengi.ayranci@yeniyuzyil.edu.tr

fergul.ozgun@yeniyuzyil.edu.tr

zeynep.ozdemir@yeniyuzyil.edu.tr

eylulbeyza.ates@yeniyuzyil.edu.tr

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Ülkü Şahin

Gonca Katman

ulku.sahin@yeniyuzyil.edu.tr

gonca.katman@yeniyuzyil.edu.tr

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Cihan Ünlü

Vildan Kansın

cihan.unlu@yeniyuzyil.edu.tr

vildan.kansin@yeniyuzyil.edu.tr

ÖN LİSANS PROGRAMLARI
Birim / Bölüm Uzem Birim / Bölüm Koordinatörü E-posta
MESLEK YÜKSEKOKULU

Öğr. Gör. Ebru Hançer

Öğr. Gör. Ahmet YALÇINKAYA

ebru.hancer@yeniyuzyil.edu.tr

ahmet.yalcinkaya@yeniyuzyil.edu.tr

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULLARI

Dr. Öğr. Üyesi Deniz EKŞİ

Öğr. Gör. Nurgül ARPAG

deniz.eksi@yeniyuzyil.edu.tr

nurgul.arpag@yeniyuzyil.edu.tr

DESTEK TALEBİ